مجموعه کارخانه های شرکت پودرسازان

گروه تولیدی پودرسازان با حدود 40 سال سابقه تولید در عرصه معدن با احداث واحد های تولیدی گوناگون در نقاط مختلف کشور با هدف بکارگیری پتانسیل های بلقوه موجود در هر منطقه و بدل کردن آن به یک فعالیت بالفعل منحصر بفرد، با بکارگیری از نیروهای جوان، بومی و مستعد برای بیش از 1000 نفر ایجاد کارآفرینی نموده است.

کارخانه تولیدی پودرسازان

کارخانه تولیدی پودرسازان

در سال 1363 مجموعه تولیدی پودرسازان با احداث یک واحد تولیدی قدم به عرصه پودرهای میکرونیزه معدنی گذاشت و به عنوان پیشگام این صنعت با خودکفایی در تولید ماشین آلات به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع پودرهای میکرونیزه معدنی و اصلی ترین تامین کننده مواد اولیه معدنی صنایع مختلف برای مصرف کنندگان داخلی و خارجی بدل شده است.

کارخانه هرمزپودر بندرعباس

کارخانه هرمزپودر بندرعباس

در سال 1375 عضو دیگری از مجموعه تولیدی پودرسازان با هدف صادرات مواد معدنی میکرونیزه به کشورهای حوزه خلیج فارس در حدفاصل 10 کیلومتری اسکله شهید رجایی احداث شد. در حال حاضر تمامی تولیدات این کارخانه به عنوان محصول صادراتی در بازارهای خارج از کشور مصرف می­شود.

هرمزپودر مهاباد

هرمزپودر مهاباد

مجموعه تولیدی هرمزپودر مهاباد با در اختیار داشتن بهترین و با کیفیت ترین معادن باریت خاورمیانه، با هدف تامین باریت حفاری صنعت نفت و گاز در سال 88 در نزدیکی شهر مهاباد تاسیس شد و در حال حاضر بزرگترین تولید کننده باریت حفاری کشور می­باشد.

باریت کویر طبس

باریت کویر طبس

این واحد تولیدی به جهت تامین باریت حفاری مناطق جنوبی و مرکزی کشور در منطقه عشق آباد طبس در کنار تعدادی از معادن باریت تحت مالکیت شرکت احداث شده است.

سفید سنگ الیگودرز

سفید سنگ الیگودرز

این واحد تولیدی با در اختیار داشتن معادن سنگ کربنات درجه یک، یکی از با کیفیت ترین و مرغوبترین پودرهای کربنات کلسیم را به جهت تامین مواد اولیه صنایع رنگ و پلاستیک تولید می­کند.

زنجان پودر

زنجان پودر

این واحد تولیدی با قرارگیری در نزدیکی شاهراه ارتباطی با تولید مواد معدنی مختلف مواد اولیه صنایع مختلف را در اسرع وقت به مشتریان خود ارسال می­کند.

آزمایشگاه

با استفاده از آخرین تکنولوژی آزمایشگاهی روز دنیا و بهره گیری از روش های آزمایشی استاندارد بین المللی با بیشترین میزان دقت و کمترین خطای احتمالی تمامی خصوصیات شیمیائی ، فیزیکی و دانه بندی محصول شامل اندازه، شکل، توزیع و تمرکز ذرات را اندازه گیری می نماید. و در در این راستا آزمایشگاه های شرکت پودرسازان به شکل خلاقانه و با دقت بال از تمامی روش هایی اندازه گیری دانه بندی از جمله دستگاه پرتیکل سایز و الک هایی آزمایشکاهی استفاده می کند تا تولیدی یکنواخت و با استاندارد بلا انجام شود.