درباره ما

درباره ما 

متشکل از شرکتهای تولیدی پودرسازان، زنجان پودر،هرمز پودر(بندرعباس- مهاباد) و باریت کویر طبس می باشد. این مجموعه با بیش از 33 سال سابقه درخشان در صنعت تولید پودرهای سوپرمیکرونیزه معدنی، مفتخر به اخد گواهینامه بین المللی درمدیریت کیفیت از AFAQ انگلستان، واحد نمونه سالهای 1376 و 1389 و دریافت لوح صادر کننده

نمونه سالهای 1380 و 1385 از ریاست محترم جمهوری می باشد. همچنین گروه پودرسازان ارائه دهنده خدمات مهندسی، مشاوره در طراحی واجرای خطوط تولید پودرهای میکرونیزه می باشند.این گروه با در اختیار داشتن معادن مختلف در اقصی نقاط کشور و همچنین خطوط متعدد تولید در کارخانجات خود یکی از بزرگترین تولید کنندگان مواد اولیه معدنی مورد مصرف در صنایع حفاری چاههای نفت، گاز، سد سازی و سایر صنایع همچون رنگ سازی،چینی و سرامیک، لاستیک و پلاستیک، الکترود، لعاب، شیشه وکاغذ، لنت ترمز،نساجی، چسب و رزین، ایزولاسیون، گرانول، خوراک دام و طیور و آبزیان و صنایع شیمیایی در ایران می باشد.

هدف ما 

شرکت پودرسازان مبتکر و بنیان گذار صنعت پودر های سوپر میکرونیزه در ایران با تکیه بر مفاهیم اساسی مشتری مداری و بهبود مستمر، این اصول را به عنوان ساز کارهای ارتقای کیفیت فعالیت های تولیدی خود برگزیده است. این مجموعه حدف و سرلوحه خود را با دارا بودن زنجیره پرقدرت خدمات قبل و پس از فروش، رضایتمندی مشتریان قرار داده است. گروه پودرسازان بر این باور است که عملکرد موفقیت آمیزش در تمام جنبه های کسب و کار و تولیداتش با چنین چشم انداز روشنی و پیش برد آن که الهام بخش ما در پیاده سازی و توسعه ی گروه صنعتی و معدن پودر سازان است، و با اجرای دستورالعملهای جامع کنترل کیفیت  (QC)  و تضمین کیفیت (QA) اطمینان داریم که تمام فعالیت های مجموعه  در راستای ارتقا کیفیت محصولات و منطبق  بر نیاز های بازار های داخلی وخارجی و همچنین همگام با تکنولوژی های روز دنیا خواهد بود.

مدیریت و بنیان گذاران 

cropped-cropped-Logo-12

فضل اله کاظم خانی

رئیس هیئت مدیره

عبد اله کاظم خانی

مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

سید یحیی حسینی اردکانی

نائب رئیس هیئت مدیره